ANASAYFA EN YENİLER ERKEK KADIN ÇOCUK HEDİYELİK ÜRÜNLER BAKIM ÜRÜNLERİ FIRSAT ÜRÜNLERİ
(0)
Müşteri Hizmetleri
 
Gizlilik ve Güvenlik
Sıkça Sorulan Sorular
Teslimat ve İade
Satış Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi
Ayakkabı Kullanım Kılavuzu

1- İş bu üyelik sözleşmesi TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş.. ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş. olarak anılacaktır) tarafından, http://www.tamertanca.com.tr/ web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2- TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş., Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

3-  http://www.tamertanca.com.tr/web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.

4- Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş. üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş., müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. http://www.tamertanca.com.tr/, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkânına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

5- Üye, http://www.tamertanca.com.tr/'verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla http://www.tamertanca.com.tr/ kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

6- Üye, http://www.tamertanca.com.tr/ 'a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş.’ın tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.  

7- Üye, tüm hakları TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş.’a ait olan ve http://www.tamertanca.com.tr/üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.
8-http://www.tamertanca.com.tr/.tr herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş. ’ın sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı
http://www.tamertanca.com.tr/ üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. http://www.tamertanca.com.tr/ kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir. http://www.tamertanca.com.tr/ kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.
 

 
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 1 862 (TNC)
Facebook Twitter Instagram Pinterest
KURUMSAL
Mağazalarımız
Bayilik Başvurusu
İletişim
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Sıkça Sorulan Sorular
Teslimat Ve İade
Ayakkabı Kullanım Kılavuzu
KULLANICI İŞLEMLERİ
Üyelik
Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Sipariş Takip
GİZLİLİK & KULLANIM
Gizlilik Ve Güvenlik
Satış Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi
KATEGORİLER
     
KORGÜN

Pikare 2017