Üyelik Sözleşmesi

1- İş bu üyelik sözleşmesi TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş.. ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş. olarak anılacaktır) tarafından, https://www.tamertanca.com.tr/ web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2- TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş., Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

3-  https://www.tamertanca.com.tr/web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.

4- Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş. üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş., müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. https://www.tamertanca.com.tr/, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkânına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

5- Üye, https://www.tamertanca.com.tr/'verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla https://www.tamertanca.com.tr/ kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

6- Üye, https://www.tamertanca.com.tr/ 'a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş.’ın tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.  

7- Üye, tüm hakları TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş.’a ait olan ve https://www.tamertanca.com.tr/üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.
8-https://www.tamertanca.com.tr/.tr herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. TAMER TANCA MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş. ’ın sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı
https://www.tamertanca.com.tr/ üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. https://www.tamertanca.com.tr/ kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir. https://www.tamertanca.com.tr/ kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.
 


 • HIZLI
  TESLİMAT

 • ÜCRETSİZ
  KARGO

 • GÜVENLİ
  ALIŞVERİŞ

 • ÜCRETSİZ
  İADE

 • VADE FARKSIZ
  TAKSİT

 • MÜŞTERİ
  MEMNUNİYETİ
 • BİZİ TAKİP EDİN
  Bizi Takip Etmek İçin Çok Sebebin Var