sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

*Siparişimi nasıl takip edebilirim?
Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde size kargo takip numarasını içeren e-mail gönderilecektir. Bilgilendirme sonrasında siparişinizi Sipariş Takip bölümünden rahatça takip edebilirsiniz.
Siparişlerinizin gönderimi için UPS Kargo ile çalışmaktayız; www.ups.com.tr adresinden kargo takip numaranızı girerek de kargonuzu takip edebilirsiniz.
Dilerseniz 444 1 TNC (862) Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da kargonuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
*Tamertanca.com.tr üzerinden nerelere gönderim yapabilirim?
Tamertanca.com.tr gönderim ağı, UPS kargonun teslimat sağladığı yurt içindeki tüm bölgeleri kapsar. UPS Kargo'nun hangi illere teslimat yaptığını öğrenmek için tıklayınız.
 
*Gönderim hizmetleri ve ücretleri nelerdir?
-Standart Teslimat: 10 TL
Paketiniz size hafta içi mesai saatleri içerisinde ulaştırılacaktır.
 
*Farklı bir adrese gitmesini istediğiniz faturalar için gönderim ücreti alınmamaktadır. Tüm fiyatlara KDV dahildir.
 
*Siparişim ne kadar sürede gönderim adresine ulaşır?
Siparişleriniz en geç 5 ila 10 iş günü içerisinde kargo firmasına paketlenmiş olarak teslim edilir. Kargo gönderim süreleri gönderim iline göre farklılık göstermektedir. UPS Kargo'nun il merkezlerine göre teslimat sürelerini öğrenmek için tıklayınız.
 
*Siparişim gecikirse ne yapmalıyım?
info@tamertanca.com.tr adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama ile e-mail gönderebilir ya da 444 1 TNC (862) Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri’ni arayarak gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.
 
*Siparişimi kimler teslim alabilir?
Siparişiniz, belirtilen adreste teslim almayı kabul eden herhangi birisine teslim fişinin imzalanması karşılığında teslim edilir.
Eğer siparişinizi verdikten sonra alıcı değişikliği yapmak isterseniz, siparişiniz kargo firmasına teslim edilmemişse info@tamertanca.com.tr adresinden veya 444 1 TNC (862) Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri’nden bu konuda destek alabilir, gerekli düzeltmeyi yaptırabilirsiniz. Kargo firmasına teslim edilmiş olması durumunda değişiklik yapılamamaktadır.
 
*Teslimat adresine kargo şubesini yazabilir miyim?
Çalıştığımız kargo firması UPS Kargo, siparişlerinizin güvenliğinin ve nitelikli takibinin sağlanabilmesi için sadece adrese teslim yapmaktadır.
 
*Teslimat adresinde alıcı bulunamazsa ne olacak?
Adreste alıcı bulunamadığında kargo yetkilisi adrese bir haber formu bırakır ve takip eden ilk iş günü içerisinde 2 kez uğrar. Bu süreç zarfında teslimatın bir kez daha yapılamaması durumunda, paketiniz UPS Kargo şubesinde en fazla 6 gün bekletilecek, gelip teslim almadığınız takdirde siparişiniz Kemal Tanca deposuna geri gönderilecektir.
Siparişinizin tekrar gönderilmesi için bizlere info@tamertanca.com.tr adresinden veya 444 1 TNC (862) Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri’nden ulaşınız.
Siparişiniz için bizimle temasa geçmediğiniz takdirde, siparişiniz 1 ay sonra iade olarak kabul edilecek ve para iadeniz kredi kartınıza yapılacaktır.
 
*Sipariş verdikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?
Teslimat adresini siparişiniz henüz teslimat için verilmediyse değiştirebilirsiniz. Hesabım>Siparişlerim sayfanızdan siparişinizin takibini yapabilirsiniz. Dilerseniz, 444 1 TNC (862) Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri'nden veya info@tamertanca.com.tr adresinden bize ulaşabilir ve gerekli değişikliği iletebilirsiniz. 
 
*Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Siparişinizi teslim alırken paketinde yırtık, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz.
Siparişleriniz, siz aksini talep etmediğiniz sürece, faturalarıyla beraber gönderilir.*
Fatura veya irsaliye, gönderinizin bulunduğu pakete ilişik olarak gönderilir. Lütfen faturalarınızın varlığını ve doğruluğunu kontrol ediniz.
*Hediye siparişlerinizde, talebe bağlı olarak, fatura sipariş ile birlikte gönderilmeyebilir.
 
*Siparişimin faturası gelmediğinde veya paketi hasarlı/şüpheli olduğunda ne yapmalıyım?
Siparişinizin teslimi sırasında, ürünü teslim almadan önce mutlaka paketi kontrol ediniz. Eğer pakette herhangi bir bozulma (yırtılma, patlama, ezilme, ıslanma vb.) ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. İlgili görevliden hasar tespit tutanağı tutmasını isteyip, en kısa sürede Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz ile iletişime geçiniz. Hasar tespit tutanağı hazırlanırken görevlinin tutanağa yazdığı açıklamalara dikkat ediniz.
Kargo tazmini konusunda sorun yaşamamak için, hasarlı ürünü size teslimatı yapan kargo görevlisi ile geri göndermenizi rica ederiz.
Tutanak tutturmanız, ürün değişimi ve iadesi süreçlerinde size yardımcı olacaktır. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik ürün, yanlış ürün veya hasarlı ürün bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.
Eğer ayrı gönderilmesini talep etmemenize rağmen faturalarınız size siparişinizle beraber teslim edilmediyse, lütfen ilgili görevliden faturanızı isteyiniz. Faturanızın size teslim edilmemesi halinde, lütfen görevli kişiye tutanak tutturarak durumu en kısa sürede 444 1 TNC (862) Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri’ne bildiriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.