Erkek Cüzdan

Çanta kullanmayan erkeklerin de en büyük ihtiyaçlarından birisi cüzdanlardır. Bu cüzdanların kullanım açısından rahat olması da tercihi buna göre arttırmaktadır. Ayrıca hoş bir görünüm elde etmek isteyen erkekler sitemizde yer alan cüzdan modellerine bakabilirler ve kolay bir şekilde istedikleri ürünü elde edebilme avantajına sahip olurlar. Erkekler için giyim çok önemli bir konudur. Bununla birlikte cüzdan gibi bir aksesuarın da her erkek tarafından ihtiyaç kategorisinde olduğunu söyleyebiliriz. Paraların ya da kartların düzgün bir şekilde olması da düzeni sağlayacak ve kullanım açısından da rahatlık avantajı sağlayacaktır. Bunun ile birlikte para ve kartların ayrı şekilde saklamak isteyen erkekler için de kartlık gibi bir aksesuarımız da vardır. Böylece tüm kartların aynı yerde saklanması ayrıcalığını elde edebileceksiniz.

Erkek Cüzdan Modelleri

Tasarım açısından kullanışa sahip olan cüzdan modelleri görünüş açısından da oldukça hoş bir görünümdedir. Deri tarza da sahip olan bu cüzdanlar sonradan yıpranma gibi bir durum ile karşılaşmak istemeyen erkekler için özel olarak üretilmiştir. Çanta kullanmayıp cüzdan kullanan erkekler için de büyük avantaja sahiptir. Ayrıca seçilecek olan cüzdanın kıyafet ile beraber uyumlu olması da gerekmektedir. Çünkü cüzdanlar, kıyafet ile birlikte uyumlu olduklarında kendilerini daha çok göstereceklerdir. Ayrıca mont ya da ayakkabı gibi modeller ile de birlikte kullanılması hepsinin arasındaki uyumu arttırmaktadır. Sitemizde yer alan tüm modelleri görebilir ve sizin tarzınıza en uygun olan cüzdan modelini seçebilirsiniz. Ayrıca cüzdan modelleri de çok seçenek içermektedir. Farklı modellere ve renklere sahip olması çok fazla erkek tarafından kolay bir şekilde kendi zevklerine uygun olanın bulunmasını da kolaylaştıracak olan bir etkendir.

Erkek Cüzdan Fiyatları

Erkeklerin kıyafet seçimleri kadar cüzdan seçimleri de önemlidir. Giyilen kıyafet ve kullanılan aksesuarların birbirleri ile uyum içinde olması sayesinde şık bir görünüm de elde edilecektir. Ayrıca modellerimiz arasında oldukça modern tarza sahip olan cüzdanlar da bulunmaktadır. Modern bir görünüm elde etmek isteyen ve bu tarzda cüzdan beğenen erkekler için özel olarak tasarlanmışlardır. Fazla göze sahip olması da kullanım açısından büyük kolaylık sağlar.

Sıralama seçin
- %34
BOND-M15984 14405478-1
Kemal Tanca Erkek Siyah Floter Deri Cüzdan Aksesuar 147 M15-984 ERK CUZDAN-SIYAH FLOTER
169,00 TL
111,20 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.