sadsad x
asdasd

Erkek Sırt Çantası

Erkekler günümüzde modaya daha çok önem vermektedirler. Moda olan ürünlerin kullanılması da birçok markanın moda ile birlikte harmanlanmasına olanak vermektedir. Moda olan çizgiler ve renkler her sezona bağlı olarak değişim göstermektedir. Böylece erkeklerin hem moda olan kıyafet ve modelleri kullanmaları hem de kendi tarzlarını ortaya koymaları sağlanır. Erkeklerin seçtikleri ayakkabı ve çanta ile birlikte kış mevsiminde montların birbirleri ile uyumu yakalaması da daha modern bir görünüm elde etmelerini kolaylaştıracak bir etkendir. Bunun yanı sıra erkeklerin kıyafet seçiminde daha spor giyinmeleri, ayakkabı konusunda da spor olan ayakkabıları tercih etmelerini sağlar. Kış mevsiminde de spor ayakkabı giyimini devam ettirmek isteyen erkekler sitemizde yer alan spor bot seçeneklerine bakabilirler. Erkekler için üretilmiş olan kemer gibi modeller de kıyafetin tamamlanmasını sağlayan unsurlardan birisi olmaktadır. Kemer modellerinin giyilen ceket ile birlikte uyum sağlaması şıklığı da öne çıkarabilecek olan konudan birisidir.

Erkek Sırt Çantası Fiyatları

Erkekler için çanta modelleri de yine sitemizde yer alan modellerden birisidir. Çanta çeşitlerine sitemizden ulaşmak mümkündür. Bu modeller çeşitliliği de göstermektedir. Özellikle sırt çantası modelleri de sevilerek tercih edilmektedir. Her çanta modelinde olduğu gibi bu modelde de kıyafet ile uyum sağlanması gerekir. Özellikle kış mevsimlerinde de rahatlıkla kullanılabilecek olan bu modeller, farklı aksesuarlar ile birlikte kullanıldığında temel olarak daha şık bir görüntü elde edilmesine yardımcı olacaktır. Kış mevsiminde erkeklerin üşümemek adına tercih ettikleri eldiven modelleri de yine sitemizde sizler için yer alır. Eldivenlerin seçilecek olan mont ile uyumlu olması da şıklık ve modernliği de bir araya getirebilecektir.

Erkek Sırt Çantası Modelleri

Sitemizden alış- veriş yapmak hem hızlı hem de güvenilirdir. Hızlı bir şekilde ürünlerinizi seçip sepetinize ekleyebilir ve kısa bir zamanda ürünlerinize ulaşabilirsiniz. Genel olarak bilgi alabilmek için de müşteri hizmetlerimiz ile bağlantıda kalabilirsiniz. Ayrıca pek çok sitenin sağlamadığı bir özellik olan kargonun ücretsiz olma özelliğini sağlamaktayız. Ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmadan ürünlerinizi sizlere en kısa zamanda gönderme özelliğini göstermekteyiz. Ücretsiz bir şekilde iade seçeneğimiz de bulunur.

Sıralama seçin
- %38
YENİ EXTER-9065 16782792-1
889,00 TL
549,99 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.