İNSAN KAYNAKLARI

Babadan Oğula Geçen Değer…

1950 yılında sektöre hızlı bir giriş yapıp, Türkiye'nin her yerindeki müşterisine ulaşan ve ayakkabı ve deri sektöründe öncü bir marka haline gelen  "Kemal Tanca" markası, Aralık 2021 yılı ile "Tamer Tanca" olarak kendini güncellemiştir. Hızlı ve yenilikçi moda vizyonunun Tamer Tanca imzası ve güveni ile müşterilerinin beklentilerini karşılamakla beraber yine sektördeki öncülüğünü sürdürebilmek içinde inavasyonunu sadece ürünleri ile değil babadan oğula geçen bu değeri 2. Kuşakta da kendi adıyla anılması için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Hakiki derinin işlenmesiyle ayakkabıda kaliteyi misyon edinen Tamer Tanca; zamanla deriyi yaşamın içindeki tüm alanlarda tekrar yorumlayarak; deri ceket, çanta, kemer gibi ürünlerde de özgün ve kaliteli tasarımlara imza atmaya devam ediyor.

Mağazalaşma sürecini devam ettirirken markalaşmayı da paralelinde götüren ve arkasındaki güçlü tasarım ekibiyle kadın ruhunun inceliklerini ve erkek modasını modellerinde yaşatan bir marka olarak Tamer Tanca; bugün sadece bir ayakkabı markası değil, dünya trendlerini belirleyen ve tasarımlarıyla yaşam tarzı sunan öncü bir marka konumuna ulaşmıştır.

Türkiye'de ayakkabı perakendesinin en uzun soluklu markalarından biri olan Tamer Tanca; ürünlerinin %90’ını yurt içinde üretirken, iş birliği içinde olduğu dünyaca ünlü İtalyan, Fransız ve İspanyol markaların tasarımlarına da mağazalarında %10’luk bir yer ayırıyor. Tamamı kendisine ait mağaza ile tüketiciye en iyiyi, en doğru fiyat politikasıyla sunmayı ilke edinmeye devam ediyor.

Tamer Tanca ailesi olarak kalite ve özgünlüğü ilk günden beri ürünlerimize yansıtmanın ve markamızı bugünlere getirmenin gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimiz tarafından bize verilen değere layık olmaya çalışıyor ve değerlerimizi kuşaktan kuşağa taşıyarak yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. Sizlerle beraber bu değerlere sahip çıkacak, bunları geliştirip daha çok yayılmasını sağlayacak ekip arkadaşları arıyoruz.

Başvurulan özgeçmişler Mağazacılık başta olmak üzere Genel Merkezimizde de açılan pozisyonlar için değerlendirilecektir.

Şirketimize başvurmak istiyorsanız çalışmak istediğiniz alanı/bölümü belirten bir ön yazıyla birlikte başvuru yapabilirsiniz.

Teşekkürler.

Tamer Tanca Mağazacılık A.Ş.

TAMER TANCA'DA KARİYER FIRSATI

Seçme ve yerleştirmede temel ilkemiz; açık olan pozisyonun ihtiyaç duyduğu yetkinliklere sahip adaylarımızı Tamer Tanca Ailesi'ne katılmasını sağlamak, çalışanlarımıza kariyer yolunda gerekli her türlü desteği vererek hedefe giden yolda birlikte yürümektir.

Ekibimize katılmak için size uygun link üzerinden güncel CV bilginizi bizlere iletebilirsiniz.

tanca tanca tanca

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR